nr 1522 9058
Bror Ingemar. Signerad, daterad 63, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 103x110 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
500 kr |
måndag 20 februari 2023 kl 19:27:05
| Tid |
Kund |
Bud |
20/2 18:15:47